Mats Bjune

Daglig leder/Eier

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 959 16 224
Epost: mats@blinkhus-bjune.no

Mats Profil
Mats Bjune Daglig leder/Eier

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 959 16 224
Epost: mats@blinkhus-bjune.no

DSC 0914
Dag Einar Bjune Prosjektleder/Eier

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 909 41 757
Epost: dag.einar@blinkhus-bjune.no

DSC 0906
Einar J Bjune Gründer/drift

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 917 54 250
Epost: einar.j@blinkhus-bjune.no

DSC 0917
Kjetil Gjerde Markedssjef

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 469 62 782
Epost: kjetil@blinkhus-bjune.no

DSC 0912
Harald Johnsen Byggeleder

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 975 09 222
Epost: harald@blinkhus-bjune.no

DSC 0907
Roar Pettersen Byggeleder

Tlf: 33 38 11 40
Tlf direkte: 469 62 763
Epost: roar@blinkhus-bjune.no

DSC 0911
Svein Egil Kalleberg Byggeleder FIX-IT

Tlf: 33 38 11 40
Mob: 915 30 801
Epost: svein.egil@blinkhus-bjune.no

Tore bilde
Tore Theodorsen Byggeleder

Tlf: 33 38 11 40
Epost: tore@blinkhus-bjune.no

DSC 0909
Lars Jørgen Landskau Byggeleder

Tlf: 33 38 11 40

DSC 0913
Christian Jacobsen Tømrer/ Leder element

Tlf: 33 38 11 40
Mob: 988 20 841

dennis
Dionizy Jankiewicz Tømrer

Tlf: 33 38 11 40
Mob: 998 81 528

Dr.Phil
Philip Huckstepp Tømrer

Tlf: 33 38 11 40

Mikkel foto
Mikkel Iversen Tømrer

Tlf: 33 38 11 40

Foto
Alexander Wick Lærling

Tlf: 33 38 11 40

IMG 0577
Sigurd Feen Lærling

Tlf: 33 38 11 40