Harald Himle

Driftsleder

Mobil: 406 07 653

E-post: harald@hjr.no

Tormod b web
Tormod Ytreland Daglig leder

Mobil: 982 69 760

E-post: tormod@hjr.no

Andor b web
Andor Rasmussen Eiendomsutvikler

Mobil: 905 63 737

E-post: andor@hjr.no

Erlend b web
Erlend Sørheim Økonomisjef

Mobil: 934 51 939

E-post: erlend@hjr.no

Henning b web
Henning Tangen Byggeleder

Mobil: 408 46 633

E-post: henning@hjr.no

Ronny b web
Ronny Tangen Tegning - prosjektering

Mobil: 994 93 868

E-post: ronny@hjr.no

Harald b web
Harald Himle Driftsleder

Mobil: 406 07 653

E-post: harald@hjr.no

FredrikAndrew b web
Fredrik Andrew Andersen Tømrer

Mobil: 992 29 865

6b web
Simon Wallhead Tømrer

Tlf: 988 36 831

StenTore b web
Stein Tore Haavik Tømrer

Mobil: 980 79 156

Odd b web
Odd Himle Tømrer

Mobil: 928 97 982

SvendArne b web
Svend Arne Didriksen Tømrer

Mobil: 984 83 121

3b web
Gunnar Himle Tømrer

Mobil: 975 29 358

8b web
Sigve Harald Larsen Tømrer

Mobil: 472 42 622

9b web
Magnus Holten Tømrer

Tlf: 452 06 572

2b web
Eivind Omestad Botn Tømrer

Mobil: 95 79 95 50

OleMorgan b web
Ole Morgan Eliussen Tømrer

Mobil: 480 62 162

1b web
Trond Langåker Tømrer

Mobil: 909 48 024

5b web
Jostein Berge Tømrer

Mobil: 908 15 365

7b web
Ole Jørgen Ferkingstad Tømrer lærling

Mobil: 98 54 35 72

10b web
Andreas Ranheim Tømrer lærling

Tlf: 404 69 278

dennis-01
Dennis Ferkingstad Byggeleder

Mobil: 977 20 202