Geir Kjenner

Bedriftsutvikler

Mobil: 994 59 898
geir.kjenner@mestergruppen.no

Birger portrett just
Birger Aspaas Kjededirektør

Mobil: +47 934 56 444
birger.aspaas@mestergruppen.no

Reidar
Reidar Bjerke Teknisk sjef

Mobil: 918 76 994
reidar.bjerke@mestergruppen.no

Stian portrett
Stian Moursund Markeds- og kommunikasjonssjef

Mobil: +47 924 44 056
stian.moursund@mestergruppen.no

Randi H portrett
Randi Hellem Bedriftsutvikler

Mobil: +47 412 11 784
randi.hellem@mestergruppen.no

Nina portrett2
Nina Røvik Kontorsjef/kjedekoordinator

Mobil: +47 975 10 226
nina.rovik@mestergruppen.no

Geir Kjenner
Geir Kjenner Bedriftsutvikler

Mobil: 994 59 898
geir.kjenner@mestergruppen.no

Jorun
Jorun Frøyse Grafisk designer

Mobil: 900 55 263
jorun@blink-hus.no