Eyolf Angell-Eriksen

Sivilarkitekt MNAL

Mobil:  954 55 505
eyolf@mgarkitekter.no

Steinar sv
Steinar Vaag Daglig leder

Tlf. 994 67 074
steinar.vaag@mgarkitekter.no

Ousseini
Ousseini A. Traore Bygningsingeniør / Diplomingeniør FH

Mobil: 971 99 174
ousseini.traore@mgarkitekter.no

Petter
Petter Ramm Arkitekt

Mobil: 908 70 110
petter@mgarkitekter.no

Gunn
Gunn Holmøy Arkitekt

Mobil: 990 41 954
gunn@mgarkitekter.no

Torbjørn
Torbjørn Eisenhardt SivilIngeniør/ Arkitekt

Mobil: 998 84 465
torbjorn@mgarkitekter.no

Eyolf
Eyolf Angell-Eriksen Sivilarkitekt MNAL

Mobil:  954 55 505
eyolf@mgarkitekter.no

Hans Tore
Hans Tore Gramer Arkitekt

Mobil: 905 20 211
hans.tore@mgarkitekter.no

Bente
Bente R. Fjeldaas Sivilarkitekt MNAL

Mobil: 920 94 154
bente@mgarkitekter.no

Bjørn Ragnar
Bjørn R. Johansen Arkitekt / Ingeniør

Mobil: 482 00 043
bjorn@mgarkitekter.no

Stig
Stig Kjønnerød Bygningsingeniør

Mobil: 921 66 559
stig@mgarkitekter.no

Jannicke
Jannicke Henriksen Arkitekt

Mobil: 909 89 544
jannicke@mgarkitekter.no

Helen
Helen Heggdal Arkitekt

Mobil: 412 07 685
helen@mgarkitekter.no

Ellen
Ellen Myhre Økonomi- og regnskapsansvarlig

Mobil: 906 63 932
ellen@blink-hus.no