Annelise Haugan

Controller

Telefon: 414 08 505
E-post: annelise.haugan@bokvalitet.no

Thomas Ramskeid
Thomas Ramskeid Boligkonsulent

Telefon: 906 93 705
E-post: thomas.ramskeid@bokvalitet.no

Simen Ek Tomter
Simen Ek Tomter Boligkonsulent

Telefon: 456 81 337
E-post: simen.ek.tomter@bokvalitet.no

Ståle
Ståle Hjerpseth Salgsleder Prosjekt

Telefon: 905 78 146
E-post: staale.hjerpseth@bokvalitet.no

Ingrid Slåtto Gomnes
Ingrid Slåtto Gomnes Prosjektmedarbeider

Telefon: 949 75 308
E-post: ingrid.slaatto.gomnes@bokvalitet.no

Thomas Nystrand
Thomas Nystrand Byggeleder

Telefon: 911 99 665
E-post: thomas.nystrand@bokvalitet.no

Svenn Are
Svenn Are Fuglset Prosjektleder

Telefon: 980 50 919
E-post: svenn.are.fuglset@bokvalitet.no

Lars Øiseth
Lars Øiseth Byggeleder

Telefon: 909 59 429
E-post: lars.oiseth@bokvalitet.no

BMB bw hs Blink (2)
Bjørn Martin Bakkebø Daglig leder - Bokvalitet Bolig AS

Telefon: 482 34 723
E-post: bjorn.martin.bakkebo@bokvalitet.no

Kristin Gamkinn Søraker
Kristin G. Søraker Daglig leder - Bokvalitet Utvikling AS

Telefon: 402 36 017
E-post: kristin.soraker@bokvalitet.no

Caroline Sjøvaag
Caroline Sjøvaag Kontorleder

Telefon: 920 85 352
E-post: caroline.sjovaag@bokvalitet.no

Jonny Sandnes
Jonny Sandnes Daglig leder - Innbygg AS

Telefon: 902 88 619
E-post: jonny.sandnes@bokvalitet.no

Erlend Søraker
Erlend Søraker Eier/Eiendomsutvikler

Telefon: 928 06 389
E-post: erlend.soraker@bokvalitet.no

Espen Otterstad
Espen Otterstad Økonomisjef

Telefon: 992 29 728
E-post: espen.otterstad@bokvalitet.no

Annelise Haugan
Annelise Haugan Controller

Telefon: 414 08 505
E-post: annelise.haugan@bokvalitet.no