Ole Morgan Eliussen

Tømrer lærling

Mobil: 480 62 162

tormod-01
Tormod Ytreland Daglig leder

Mobil: 982 69 760

E-post: tormod@hjr.no

andor-01
Andor Rasmussen Prosjektutvikler

Mobil: 905 63 737

E-post: andor@hjr.no

Erlend Sørheim
Erlend Sørheim Økonomisjef

Mobil: 934 51 939

E-post: erlend@hjr.no

IMG 5959
Ronny Tangen Tegning - prosjektering

Mobil: 994 93 868

E-post: ronny@hjr.no

Harald
Harald Himle Driftsleder

Mobil: 406 07 653

E-post: harald@hjr.no

Bilde
Henning Tangen Byggeleder

Mobil: 408 46 633

E-post: henning@hjr.no

dennis-01
Dennis Ferkingstad Byggeleder

Mobil: 977 20 202

Sigve
Sigve Harald Larsen Tømrer

Mobil: 472 42 622

gunnar
Gunnar Himle Tømrer

Mobil: 975 29 358

svend
Svend Arne Didriksen Tømrer

Mobil: 984 83 121

Bilde
Stein Tore Haavik Tømrer

Mobil: 980 79 156

odd-01
Odd Himle Tømrer

Mobil: 928 97 982

Bilde2015
Fredrik A. Andersen Tømrer

Mobil: 992 29 865

Ruben
Ruben Rasmussen Tømrer lærling

Mobil: 992 26 042

Ole Morgan
Ole Morgan Eliussen Tømrer lærling

Mobil: 480 62 162