Sondre Natås Strand

Huskonsulent


Mobil tlf: 415 47 587
Epost: sondre.natas.strand@kr-steinsbo.no

DSC 0446[endret]
Hans Magne N. Stokka Daglig leder:


Mobil tlf: 404 00 594
E-post: hans.magne.stokka@kr-steinsbo.no

DSC 0452
Marianne Engen Steinsvåg Sekretær

Direkte tlf: 53 42 85 20
E-post: marianne.engen@kr-steinsbo.no

DSC 0439
Sondre Natås Strand Huskonsulent


Mobil tlf: 415 47 587
Epost: sondre.natas.strand@kr-steinsbo.no

DSC 0470
Harald Fylkesnes Kundebehandler Hytter/Rehablitering


Mobil tlf: 404 82 368
E-post: harald.fylkesnes@kr-steinsbo.no

DSC 0481
Svein Harald Mæland Byggeleder


Mobil tlf: 916 74 740
E-post: svein.h.maland@kr-steinsbo.no

DSC 0459
Johannes Markhus Byggeleder


Mobil tlf: 900 83 548
E-post: johannes.markhus@kr-steinsbo.no

DSC 0464
Martin Nysten Byggeleder prosjekt og rehablitering


Mobil tlf: 990 41 134
E-post: martin.nysten@kr-steinsbo.no

Simen
Simen Mæland Byggteknisk


Mobil tlf: 47 83 34 51
Epost: simen.maeland@kr-steinsbo.no